Сертифікати

Апарат комплексної RF-терапії ENDYMED отримав підтвердження медичної сертифікації

ENDYMED — апарат нового покоління, розроблений і запатентований однойменною ізраїльською компанією. Як відомо, ізраїльська техніка відрізняється топовою якістю, тому застосування апарату показує чудові результати.

ENDYMED дозволяє омолодити, підтягнути шкіру обличчя і тіла, усунути її недоліки, значно зменшити прояви целюліту. Ефективність апарату обумовлена використанням технології 3DEEP – новітньою методикою, яка застосовується в області естетичної медицини, найпотужнішою RF-технологією на сьогодні.

Багатофункціональний апарат, який супроводжується безліччю наукових досліджень, вже має міжнародну сертифікацію FDA, CE. А в цьому році ENDYMED також отримав підтвердження сертифікації в Україні.

Чому важлива наявність сертифікації?

За допомогою ENDYMED здійснюється комплексна RF-терапія, що включає фракційну поверхневу абляцію (маніпула FSR), що забезпечує об’ємне ремоделювання, а також мікроігольчатий вплив, що поєднується із радіохвильовою технологією 3DEEP (маніпула intensif).

Сертифікація апарату є підтвердженням відповідності продукції чинним нормам і стандартам: як міжнародним, так і вітчизняним.

Використання для роботи зі шкірою несертифікованих апаратів небезпечно, оскільки в такому випадку існує ризик незворотних ушкоджень. З цієї ж причини деякі процедури повинна обов’язково проводити людина з профільною освітою, тобто лікар.

Навіть якщо у пацієнта виникло ускладнення після застосування тієї чи іншої методики, наявність сертифікації дозволяє розглядати дану проблему, як індивідуальну реакцію на процедуру.

Фракційне омолодження на апараті ENDYMED здійснюється за допомогою двох сертифікованих насадок:

Intensif. Забезпечує доставку сфокусованої енергії безпосередньо в дерму, а також виробляє мікроігольчате ремоделювання. Значно покращує текстуру шкіри, зменшує глибокі зморшки та розтяжки, розгладжує заломи, сприяє освітленню пігментних плям різного походження. Стимулює синтез колагену та еластину, запускає процес регенерації клітин і природного відновлення шкіри.

FSR (Fractional Skin Resurfacing). Забезпечує омолодження шкіри, усуває її недоліки шляхом фракційного термолізу. Надає могутній зональний вплив на шкіру з проблемами текстури та кольору: зморшки, складки, рубці, шрами, гіперпігментація.

ENDYMED Україна

Заказать манипулу Intensif

Заказать манипулу Contour

Заказать манипулу FSR

Записаться на презентацию Аппарата ENDYMED

Заказать манипулу iFine

Заказать манипулу Large

Заказать манипулу Mini Shaper

Заказать манипулу Shaper

Заказать манипулу Small

Заказать Endymed Pro

Заказать Endymed Pure

Замовити маніпулу Contour

Замовити Endymed Pro

Замовити Endymed Pure

Замовити маніпулу Small

Замовити маніпулу Shaper

Замовити маніпулу Mini Shaper

Замовити маніпулу Large

Замовити маніпулу iFine

Записатися на презентацію Апарату ENDYMED

Замовити маніпулу FSR

Замовити маніпулу Intensif