ENDYMED 3DEEP І ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

Статті

Серед клієнтів українських салонів та клінік апарати ENDYMED відомі передусім як рішення для догляду за обличчям. Одначе на цьому їхні можливості не вичерпуються. Особливості технології 3DEEP та різноманіття маніпул дають змогу працювати над різними ділянками тіла.

3DEEP — що це таке і як працює?

Технологія 3DEEP — це удосконалений варіант радіочастотної, або RF-терапії (RF = Radio Frequency).

Хвилі RF проникають у шкіру і безпечно нагрівають тканини на заданій глибині. По-перше, на вплив RF одразу реагують волокна колагену, що забезпечує видимі зміни вже під час проведення сеансу. По-друге, процедура активізує вироблення нового колагену, тому з часом ефект поступово наростає. Зміцнені волокна колагену створюють своєрідний «каркас» для шкіри, роблячи її більш пружною, гладенькою та еластичною. Також нагрівання впливає на природний процес ліполізу — виведення з організму зайвого жиру. Таким чином радіочастотна терапія допомагає не лише підтягнути й омолодити шкіру, а й зменшити об’єми тіла та ліквідувати прояви целюліту.

3deep абляция и объемный нагрев

Суттєва відмінність 3DEEP від інших радіочастотних технологій полягає в застосуванні багатополярного впливу. Створювані шістьма RF-електродами поля «відштовхуються» одне від одного, що дає змогу спрямовувати енергію вглиб шкіри. Для контролю глибини та потужності впливу застосовується складний алгоритм, який регулює взаємодію кожної пари електродів. У результаті дія спрямовується точно в «мішень», а тому кількість енергії, що проходить крізь поверхню шкіри, значно зменшується.

Менш сучасні одно- та двополярні апарати не дозволяють належним чином контролювати потік енергії, тому їх використання часто пов’язане з опіками, болем та іншими неприємними ефектами. Натомість обладнання ENDYMED є абсолютно безпечним.

Маніпула 3DEEP® Contour

Для роботи з тілом застосовується перш за все маніпула Contour, яка поєднує радіочастотний вплив із вакуумним. 

Маніпула Contour спеціально розроблена для контурування фігури, боротьби з жировими відкладеннями, целюлітом, розтяжками та атонічністю шкіри. Її ефективність обумовлена застосуванням технології 3DEEP, доповненої електронно керованою системою модульованого вакууму (ECMVTM).

Вакуумна система, захоплюючи шкіру всередину маніпули, дає змогу досягти глибини прогрівання до 26 мм і таким чином впливати на глибокі жирові відкладення. Глибока дія методу забезпечує підтягування сполучнотканинних септ підшкірно-жирової клітковини та, відповідно, ефективне розгладжування шкіри. Стимулювання фібробластів дерми спричиняє ущільнення та скорочення дерми в зоні впливу. 

Окрім допоміжної функції, що полягає в забезпеченні оптимальної глибини прогрівання, модульований вакуум виконує окрему терапевтичну роль. Його вплив уже сам по собі стимулює фібробласти, активізує секрецію колагену та ліполіз. Окрім цього, вакуум чинить лімфодренажну дію, виводячи з організму зайву рідину, продукти метаболізму та інше «сміття».

Такі особливості маніпули 3DEEP Contour дають змогу використовувати її для наступних цілей:

  • корекція талії, боків, зон живота і стегон;
  • зменшення стійких жирових відкладень на стегнах, сідницях і животі;
  • лікування атонічності шкіри, зокрема вираженого вікового птозу (обвисання);
  • відновлення якостей шкіри після вагітності або різкого зменшення маси тіла;
  • ліквідація розтяжок і проявів целюліту.

Висока точність технології 3DEEP забезпечує мінімум побічних ефектів: після сеансу на шкірі можуть з’явитися почервоніння, які минають за кілька годин. Реабілітаційний період не потрібен — пацієнт одразу може повернутися до звичного життєвого ритму.

Ще одна «фішка» маніпули Contour — це вбудована система керування:

  • температура поверхні шкіри відображається на спеціальному дисплеї;
  • регулятори потужності RF та вакууму розташовані просто на рукоятці;
  • подача енергії автоматично коригується з допомогою спеціального датчика.

За умови професійного використання маніпула 3DEEP® Contour забезпечить дивовижні результати в ремоделюванні тіла, а її використання буде максимально комфортним як для клієнта, так і для оператора.

ENDYMED Україна

Заказать манипулу Intensif

Заказать манипулу Contour

Заказать манипулу FSR

Записаться на презентацию Аппарата ENDYMED

Заказать манипулу iFine

Заказать манипулу Large

Заказать манипулу Mini Shaper

Заказать манипулу Shaper

Заказать манипулу Small

Заказать Endymed Pro

Заказать Endymed Pure

Замовити маніпулу Contour

Замовити Endymed Pro

Замовити Endymed Pure

Замовити маніпулу Small

Замовити маніпулу Shaper

Замовити маніпулу Mini Shaper

Замовити маніпулу Large

Замовити маніпулу iFine

Записатися на презентацію Апарату ENDYMED

Замовити маніпулу FSR

Замовити маніпулу Intensif