Мікроголковий RF-intensif як ефективний метод anti-age терапії

Статті

На сьогодні частка омолоджуючих процедур на бьюті-ринку складає близько 50%, що говорить про зростаючий попит на «вічну молодість». І, дійсно, культ доглянутого і молодого тіла та обличчя став одним з найголовніших трендів нашої епохи, та одним з головних мотиваторів постійних змін сучасних жінок.

Які ж зміни шкіри виникають під впливом віку?

В першу чергу, це зменшення активності фібробластів, дегенеративні зміни колагенових та еластинових волокон, зменшення їх кількості та впорядкованості. Тобто, одна і та ж сама стимуляція у старшому віці вже не дає такого видимого результату, як у молодої шкіри, адже ресурси шкіри вичерпні. Окрім цього, також відбувається глікація колагену та інших білків за рахунок нашого раціону, збагаченого вуглеводами. Збільшується співвідношення колагену ІІІ/І типів, з’являється еластоз за рахунок недотатнього захисту від сонця. Усі ці зміни проявляються у вигляді втрати пружності та еластичності шкіри, появи зморшок, заломів, розширених пор, зміщення жирових пакетів, що погіршує естетичний вигляд обличчя.

Як же з такої великої кількості процедур, що нам сьогодні пропонує бьюті-ринок, обрати дійсно безпечний та ефективний метод корекції вікових змін?

Насамперед потрібно розібратися у процесі колагеногенезу та видах терапії, яку можна застосовувати.

Процес колагеногенезу складається з 3 основних стадій:

  1. активація мРНК;
  2. синтез проколагену (тимчасовий ефект ліфтингу);
  3. перехід проколагену в зрілий колаген.

Активувати мРНК досить нескладно, оскільки будь-яка навіть незначна стимуляція швидко збільшує кількість мРНК. Але важливо пам’ятати, що разом зі збільшенням активності мРНК, паралельно збільшується кількість ММП – ферменти, що відповідають за розкладання коллагену і підтримання рівноваги «проколаген – зрілий колаген». Ця рівновага завжди тримається у фізіологічних умовах, і якщо її не порушити, то з 2 на 3 стадію перейде лише 0,5% коллагену. І будь-яка стимуляція не буде мати тривалого ефекту (період напіврозпаду колагену – 28 днів).

Тому є кілька варіантів: можна пригнічувати ММП (як це робить, наприклад, ретинол), можна збільшити кратність процедур, тобто більша кількість процедур в курсі (перевага в такому випадку у неінвазивних методик), або ж напряму порушити рівновагу «проколаген – зрілий колаген», як це робить мікроголковий RF-intensif.

Як працює мікроголковий RF-intensif від компанії ENDYMED?

Завдяки запатентованій 3DEEP технології, радіохвильова енергія подається Фракційним пульсуючим режимом через неізольовані голки, що створює ідеальні умови максимального прогріву підшкірно-жирової клітковини та дерми в один прохід, залишаючи епідерміс абсолютно інтактним, на відміну від класичних біполярних RF з неізольованими голками. Таким чином, виникає 2 зони дії RF-енергії: зона коагуляції та зона стимуляції.

В зоні коагуляції створюється прогрів від 65 до 100°С та відбувається коагуляція колагену, що порушує рівновагу «проколаген – зрілий колаген» і штучно створює дефіцит зрілого колагену. Також підвищується синтез інтерлейкінів, лейкотрієнів, міграція лейкоцитів та фібробластів, що створює потужну реакцію асептичного запалення тканин. В результаті цього активується процес репаративної регенерації та лізис коагульованих тканин, що діє результат стійкого скорочення великого об’єму тканин (в т.ч. і рубцевої) та реструктуризацію дерми.

Паралельно в зоні стимуляції прогрів до 52-55°С активує мРНК та підвищує синтез проколагену І типу в 2,4 рази, що є суттєвим показником масивної стимуляції тканин.

Як відомо, ізраїльська техніка відрізняється топовою якістю, тому застосування апаратів показує чудові результати. А це, своєю чергою, дозволяє говорити про новий підхід до RF-омолодженню за допомогою 3D-ліфтингу від відомого в усьому світі бренду.

За допомогою данної технології вирішують проблеми омолодження та ліфтингу шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук та будь-яких ділянок тіла, зменшення об’ємів субментальної ділянки, нижньої третини обличчя, звуження пор, лікування гіпергідрозу, усунення стрій (розтяжок), вирівнювання зморшок та усунення рубців.

Такий широкий спектр можливостей доступний завдяки повноцінній RF платформі з широким діапазоном регулювання параметрів.
Кількість процедур на курс від 1 до 3, оскільки результат помітний вже після 1 процедури й іноді його буває абсолютно достатньо для усунення проблеми.

Під час процедури використовується стерильна одноразова тіпса із золотим гіпоалергенним покриттям. Завдяки моторизованій подачі голок, травматизація шкіри мінімальна і реабілітаційний період триває від 2 до 24 годин.

Важливим критерієм безпечності ізраїльської технології ENDYMED intensif є велика кількість наукових досліджень, які доступні у відкритих джерелах інформації (PubMed, журнали JAAD, Journal of Cosmetic and Laser Therapy та інших науково-популярних виданнях).

Апарат ENDYMED з технологією мікроголкового RF-intensif був першим на ринку, що отримав FDA, завдяки своїй потужній науковій базі.

Дана технологія може стати прекрасною альтернативою для багатьох складних інвазивних та радикальних методик, що потребують спеціальних знань та досвіду роботи спеціаліста.

Тренд доглянутого молодого обличчя і «красивого старіння» залишається в топі бьюті-процедур. На сьогодні, коли ми акцентуємо увагу на природню красу жінки, малоінвазивні процедури, що покращують якість шкіри без зміни природньої краси будуть тривалий час посідати одне з головних місць в переліку бьюті-послуг ринку.

З приводу купівлі апарату ENDYMED звертайтесь до менеджерів компанії ДЮСО за телефоном (044) 506-77-77

ENDYMED Україна

Заказать манипулу Intensif

Заказать манипулу Contour

Заказать манипулу FSR

Записаться на презентацию Аппарата ENDYMED

Заказать манипулу iFine

Заказать манипулу Large

Заказать манипулу Mini Shaper

Заказать манипулу Shaper

Заказать манипулу Small

Заказать Endymed Pro

Заказать Endymed Pure

Замовити маніпулу Contour

Замовити Endymed Pro

Замовити Endymed Pure

Замовити маніпулу Small

Замовити маніпулу Shaper

Замовити маніпулу Mini Shaper

Замовити маніпулу Large

Замовити маніпулу iFine

Записатися на презентацію Апарату ENDYMED

Замовити маніпулу FSR

Замовити маніпулу Intensif