Міллі Макінтош демонструє неймовірні результати після процедури ENDYMED FSR

Статті

Міллі Макінтош – відома британська актриса та мама двох дітей. Вона, як і більшість матерів сьогодення, чудово знає про темні кола та мішки під очима, адже безсонні ночі не зовсім сприяють тому, щоб очі виглядали свіжими.

Саме тому Міллі Макінтош вирішила піти на професійну процедуру підтяжки шкіри навколо очей, щоб зробити шкіру яскравішою, гладшою та пружнішою. Лікування, яке вона вибрала, — це фракційне шліфування шкіри (FSR) від ENDYMED в Sadaf Jaffari Clinic, яке отримало назву «Spanx for eyes» завдяки його здатності тонізувати зону навколо очей.

Міллі документує процес у нещодавно опублікованих Instagram Stories, де колишня зірка Made in Chelsea пояснює, що саме вона зробила та як відбувався процес лікування.

«На минулих вихідних я пройшла своє перше лікування FSR в Sadaf Jaffari Clinic. Лікар називає це «Spanx для очей», оскільки воно покращує текстуру та пружність шкіри», — пише Міллі, показуючи фотографію, на якій вона лежить на кушетці.

«Пройшло кілька днів, і я вже бачу різницю!» Міллі пише, явно вражена своєю помітно гладкішою зоною під очима.

Процедура ENDYMED FSR працює шляхом поєднання радіочастотної технології з теплом для покращення тонусу та текстури ніжної шкіри навколо очей. Тепло викликає природне загоєння ран, а радіочастота підтягує шкіру та стимулює вироблення колагену. Для найкращого результату знадобляться три сеанси з інтервалом у 4-6 тижнів, щоб справді побачити найкращий ефект.

ENDYMED Україна

Заказать манипулу Intensif

Заказать манипулу Contour

Заказать манипулу FSR

Записаться на презентацию Аппарата ENDYMED

Заказать манипулу iFine

Заказать манипулу Large

Заказать манипулу Mini Shaper

Заказать манипулу Shaper

Заказать манипулу Small

Заказать Endymed Pro

Заказать Endymed Pure

Замовити маніпулу Contour

Замовити Endymed Pro

Замовити Endymed Pure

Замовити маніпулу Small

Замовити маніпулу Shaper

Замовити маніпулу Mini Shaper

Замовити маніпулу Large

Замовити маніпулу iFine

Записатися на презентацію Апарату ENDYMED

Замовити маніпулу FSR

Замовити маніпулу Intensif